« Katalog stron / Edukacja / Szkoły wyższe

  :: Dodaj stronę  


» Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie Najstarszy uniwersytet w Polsce. Stale prowadzi stymulowanie rozwoju dydaktyki na Uniwersytecie Jagiellońskim; szukanie nowych rozwiązań poprzez promowanie uczestnictwa w europejskich programach edukacyjnych oraz ocena realizacji istniejących projektów;
PageRank: 8 - wieciej: Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
http://www.uj.edu.pl/ | link nie działa/spam?


» Uniwersytet Warszawski

Uniwersytet Warszawski Uniwersytet jest samorządną społecznością akademicką nauczycieli akademickich, studentów oraz pracowników nie będących nauczycielami akademickimi, kierowaną przez jego organy. Uniwersytet działa - w ramach obowiązujących ustaw - na rzecz wszechstronnego rozwoju nauki, kultury i gospodarki narodowej,
PageRank: 8 - wieciej: Uniwersytet Warszawski
http://www.uw.edu.pl/ | link nie działa/spam?


» Politechnika Warszawska

Politechnika Warszawska PW znów zwyciężyła w rankingu najlepszych uczelni technicznych "Rzeczpospolitej" i "Perspektyw" oraz w rankingu uczelni dających największe szanse na zdobycie pracy przeprowadzonym przez "Newsweek".
PageRank: 7 - wieciej: Politechnika Warszawska
http://www.pw.edu.pl/ | link nie działa/spam?


» Szkoła Główna Handlowa - SGH

Szkoła Główna Handlowa - SGH Serwis internetowy Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. SGH to największa i najstarsza uczelnia ekonomiczna w Polsce.
PageRank: 7 - wieciej: Szkoła Główna Handlowa - SGH
http://www.sgh.waw.pl/ | link nie działa/spam?


» Politechnika Gdańska

Politechnika Gdańska Politechnika Gdańska jest autonomiczną uczelnią państwową i obejmuje 9 wydziałów, na których studiuje ponad 18 tysięcy studentów na studiach inżynierskich, magisterskich i doktoranckich realizowanych systemem dziennym, zaocznym, wieczorowym i eksternistycznym. Dyplom jej ukończenia posiada wysoką ra
PageRank: 7 - wieciej: Politechnika Gdańska
http://www.pg.gda.pl/ | link nie działa/spam?


» Wyższa Szkoła Handlu i Finansów Międzynarodowych

Wyższa Szkoła Handlu i Finansów Międzynarodowych Wyższa Szkoła Handlu i Finansów Międzynarodowych im. Fryderyka Skarbka oferuje studia na wydziałach: ekonomii, zarządzania i finansów; informatyki gospodarczej oraz turystyki. Absolwenci studiów ViBES oraz JUMP otrzymują dyplom Erasmus University Rotterdam. Uczelnia prowadzi również badania naukowe, które rozwijają się wokół zagadnień rozwoju i funkcjonowania gospodarki polskiej oraz integracji europejskiej a także globalizacji gospodarczej, skupiając się na kwestiach inwestycji i ryzyka gospodarczego oraz organizacji i funkcjonowania rynku.
PageRank: 7 - wieciej: Wyższa Szkoła Handlu i Finansów Międzynarodowych
http://www.wshifm.edu.pl/ | link nie działa/spam?


» PJWSTK. Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych

PJWSTK. Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik  Komputerowych Najlepsza niepubliczna wyższa szkoła informatyczna w Polsce. Na stronie znajdziesz opisy kierunków, specjalizacji, informacje o zasadach rekrutacji, ofertę studiów podyplomowych oraz organizowanych kursów.
PageRank: 6 - wieciej: PJWSTK. Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych
http://www.pjwstk.edu.pl/ | link nie działa/spam?


» MBA

MBA Strona internetowa Szkoły Wyższej z Nowego Sącza oferuje nowoczesną wiedzę i naukę na takich kierunkach jak między innymi: zarządzanie, psychologia, informatyka, politologia, management, zarządzanie w WZwT. Wiedza zdobyta na naszej uczelni daje duże szanse na współczesnym rynku pracy nie tylko w kraju, lecz również za granicą.
PageRank: 6 - wieciej: MBA
http://www.wsb-nlu.edu.pl/ | link nie działa/spam?

  strona:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |


Hosting by dsl.pl, powered by Reklama w internecie tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed