« Katalog stron / Edukacja / Szkoły wyższe

  :: Dodaj stronę  


» STUDIA w Polsce. Studia - baza danych placówek

STUDIA w Polsce. Studia - baza danych placówek Na stronie: Studia - WWW.STUDIA.UCZELNIE.PL - znajdziesz tutaj bogatą ofertę polskich uczelni. Sprawdź naszą stronę !
PageRank: 4 - wieciej: STUDIA w Polsce. Studia - baza danych placówek
http://www.studia.uczelnie.pl/ | link nie działa/spam?


» Uczelnie

Uczelnie edukacjawpolsce.pl - edukacyjny vortal informacyjny: szkoły, uczelnie, stypendia w Polsce. Można u nas znaleźć wykaz szkół i uczelni z całej Polski. Dostarczamy szerokiej gamy informacji związanych z oświatą, wszystkim którzy tego potrzebują. Wychodzimy naprzeciw wszystkim, którzy pragną kontynuować naukę i poszerzać wiedzę.
PageRank: 4 - wieciej: Uczelnie
http://www.edukacjawpolsce.pl/ | link nie działa/spam?


» Studia za granicą Studia w Danii Program eduABROAD

Studia za granicą Studia w Danii Program eduABROAD Program eduABROAD to szansa dla wszystkich pragnących zdobywać wiedzę i doświadczenie na zagranicznych uczelniach wyższych. Program eduABROAD oferuje bezpłatną pomoc przy wyborze odpowiedniego kraju, uczelni i kierunku studiów, a także zebraniu wszystkich dokumentów i przygotowaniu aplikacji. Program eduABROAD to oficjalne przedstawicielstwo zagranicznych uczelni wyższych w Polsce. W Programie eduABROAD aplikację na studia za granicą można złożyć bezpośrednio i bez żadnych dodatkowych opłat. Program eduABROAD oferuje studia za granicą: studia w Anglii, studia w Danii, studia w Irlandii, studia w Holandii, studia w Wielkiej Brytanii, studia we Włoszech, studia we Francji, studia w Hiszpanii, studia na Łotwie.
PageRank: 4 - wieciej: Studia za granicą Studia w Danii Program eduABROAD
http://www.studiazagranica.pl/ | link nie działa/spam?


» Inwestycja w języki

Inwestycja w języki Dlaczego warto uczyć się języków obcych? Znajomość których języków jest najbardziej pożądana na rynku pracy? Jaką formę nauki wybrać (szkolenia, kursy, kursy online, wyjazdy zagraniczne, prywatne lekcje, kursy cd, samodzielna nauka, szkoły językowe)? Porady lingwistyczne on-line. Serdecznie zaprasza
PageRank: 4 - wieciej: Inwestycja w języki
http://www.wsnjo.mil.pl/ | link nie działa/spam?


» Finanse online

Finanse online Finanse i zarządzanie online. Kursy kadrowo - płacowe. Dlaczego warto inwestować w szkolenia pracowników z takich dziedzin jak ekonomia, finanse, zarządzanie? Przegląd najlepszych kursów. Nauka tradycyjna i szkolenia przez Internet. Podstawy rachunkowości i zarządzania oraz rachunkowość zaawansowana
PageRank: 4 - wieciej: Finanse online
http://www.swraiz.edu.pl/ | link nie działa/spam?


» O programie Socrates

O programie Socrates Socrates to unijny program edukacyjny. Wdraża ideę nauki przez całe życie. Dlatego dla młodzieży uruchomiono program Comenius, dla studentów Erasmus, a także edukacją objęto osoby dorosłe. Erasmus np. umożliwia zagraniczne wymiany studenckie, praktyki i staże.
PageRank: 3 - wieciej: O programie Socrates
http://www.socrates.com.pl/ | link nie działa/spam?


» stosunki międzynarodowe

stosunki międzynarodowe Portal powstał z myślą o studentach nauk humanistycznych i społecznych, w tym głównie stosunków międzynarodowych i politologii. Wiele materiałów może być przydatnych dla uczniów szkół średnich, głównie artykuły zamieszczone w poszczególnych działach.
PageRank: 3 - wieciej: stosunki międzynarodowe
http://stosunki-miedzynarodowe.pl/ | link nie działa/spam?


» salekonferencyjne w górach

 salekonferencyjne w górach Konferencja w górach to wyśmienity plan. Cudne widoczki, interesujące miejsca, polskie atrakcje, doskonałe spędzenie wolnego czasu na powietrzu. Polskie góry zawierają mnóstwo plusów zdrowotnych oraz zdrowotnych. Doskonała konferencja służbowa bezdyskusyjnie w górach. Marzysz o rozrywce podczas wyja
PageRank: 3 - wieciej: salekonferencyjne w górach
http://www.wgorach.salekonferencyjne.pl/ | link nie działa/spam?

  strona:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |


Hosting by dsl.pl, powered by Reklama w internecie tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed