« Katalog stron / Edukacja / Szkoły wyższe

  :: Dodaj stronę  


» Studia, matura

Studia, matura Edukacja.net - studia, uczelnie, szkoły, nauka, stypendia – dla maturzystów, poszukujących studiów, szkoły policealnej po ukończeniu liceum. Serwis skierowany także do nauczycieli i pracowników uczelni. Czym zajmuje się nauka w Polsce, baza szkół. Wypełnij testy predyspozycji. Sprawdź jakie studia wybrać, na jaką uczelnie złozyć dokumenty i jak zdobyć dobrą pracę
PageRank: 5 - wieciej: Studia, matura
http://www.edukacja.net/ | link nie działa/spam?


» Uczelnie

Uczelnie Studia.net – baza uczeni, kierunki studiów, specjalizacje, wydarzenia na uczelniach, kariera, praca, praktyki i staże, nauka. Dla maturzystów, studentów oraz osób poszukujących informacji o studiach i uczelniach. Jak zdobyć dobry zawód, co i gdzie studiować? Szczegółowe opisy kierunków studiów oraz Uczelni na których można realizować wybrane studia
PageRank: 5 - wieciej: Uczelnie
http://www.studia.net/ | link nie działa/spam?


» Studia Bielsko

Studia Bielsko Wybór wyższej uczelni to dziś istotny krok w rozwoju młodego człowieka. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania ma do zaoferowania studia na przyszłościowm kierunku, dyplom inżyniera informatyka, profesjonalną kadrę, infrastrukturę, własne podręczniki. Jakość kształcenia akcentują akredytacje krajowe i zagraniczne.
PageRank: 5 - wieciej: Studia Bielsko
http://www.wsi.edu.pl/ | link nie działa/spam?


» Informator o szkołach wyższych

Informator o szkołach wyższych Informator o szkołach wyższych, policealnych i językowych - znajdziesz tu adresy szkół, informacje o zasadach rekrutacji, wypowiedzi kadry nauczającej i prezentacje współpracujących z nami szkół. Komputer Świat uznał stronę Pomaturze.pl jako jedną z 10 niezbędnych dla uczniów i studentów. To witryna „dla osób zastanawiających się co dalej począć ze swoją edukacją po zdaniu matury. Znajdziesz tu adresy szkół wyższych, informacje o rekrutacji, ranking uczelni oraz - ciekawostka - ilustrowane prezentacje kilkuset szkół z całej Polski." rn
PageRank: 5 - wieciej: Informator o szkołach wyższych
http://www.pomaturze.pl/ | link nie działa/spam?


» Szkoła WSPiRR Warszawa

Szkoła WSPiRR Warszawa Uczelnie Warszawa, Szkoła wyższa Warszawa. Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Rozwoju Regionalnego (WSPiRR) jest zlokalizowana w Falentach, miejscowości położonej 14 km od centrum Warszawy. Zapraszamy na naszą stronę w celu zapoznania się z szeroką ofertą edukacyjną naszej uczelni. Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Rozwoju Regionalnego jest miejscem stworzonym na miarę Twoich potrzeb. Jeżeli chcesz studiować ochronę środowiska lub gospodarkę przestrzenną, nasza Szkoła Wyższa Warszawa jest miejscem dla Ciebie idealnym. Oferujemy Ci studia stacjonarne i niestacjonarne, gwarantując wysoki poziom nauczania, najlepszą kadrę wykładowców oraz przyjazną atmosferę.
PageRank: 5 - wieciej: Szkoła WSPiRR Warszawa
http://www.wspirr.edu.pl/ | link nie działa/spam?


» Witamy w Wyższej Szkole Zarządzania Personelem

Witamy w Wyższej Szkole Zarządzania Personelem Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem zaprasza na - studia licencjackie w formule 1 dyplom = 2 zawody, na 8 specjalnościach i 3 kierunkach - studia podyplomowe w 6 dziedzinach i 25 specjalnościach w trybie e-learning jak i w formie tradycyjnej oraz na szkolenia z różnych dziedzin. Ponadto WSZP oferuje swoje usługi w zakresie doradztwa zawodowego oraz personalnego, w zakresie funduszy unijnych oraz prowadzi badania społeczne i rynkowe.
PageRank: 5 - wieciej: Witamy w Wyższej Szkole Zarządzania Personelem
http://www.wszp.edu.pl/ | link nie działa/spam?


» Studia licencjackie Wrocław

Studia licencjackie Wrocław Portal stanowi stronę internetową wrocławskiej Wyższej Szkoły Handlowej. Wrocławska placówka naukowa proponuje szeroki wachlarz ciekawych kierunków dla abiturientów szkół średnich bądź dla osób pragnących kształcić się na więcej niż na jednym kierunku na stopniu licencjackim bądź magisterskim.
PageRank: 5 - wieciej: Studia licencjackie Wrocław
http://www.handlowa.eu/ | link nie działa/spam?


» Studia ekonomiczne

Studia ekonomiczne Rzetelna baza polskich uczelni wyższych online. Lista obejmuje oferty studiów dziennych oraz inżynierskich w największych polskich miastach ? Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku.
PageRank: 5 - wieciej: Studia ekonomiczne
http://www.uczelnie.info.pl/ | link nie działa/spam?

  strona:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |


Hosting by dsl.pl, powered by Reklama w internecie tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed